Догляд за басейном: вибираємо правильну хімію

Головна Сторінка » Догляд за басейном: вибираємо правильну хімію

Відпочинок біля басейну це чудовий спосіб проведення часу для всієї родини у дворі заміського будинку або на дачній ділянці. Але для того, щоб плавання у домашньому басейні приносило задоволення, а також було повністю безпечним, недостатньо просто одного разу залити воду в штучну водойму. Необхідно регулярно підтримувати чистоту басейну та води у ньому, використовуючи відповідні препарати. Для цього власнику водойми буде потрібна спеціальна хімія для басейну, купити яку в Києві наразі можна у широкому асортименті. Звичайно, регулярне тестування води та додавання до неї різних засобів може зайняти досить багато часу та зусиль, але це обов’язкові процедури для кожного.

Особливості та переваги використання хімії для басейнів

Багато хто вважає, що підтримання чистоти та дезінфекції басейну це складно та виснажливо. Насправді все, що для цього необхідно, це базові знання хімії для басейнів, правильне обладнання та якісні витратні матеріали, а також бажання утримувати ваш басейн у чистоті, щоб у ньому можна було комфортно плавати.
Навіть щоденна заміна води на свіжу не допоможе створити сприятливі умови для водних процедур. Щодня в басейн падає листя, гілки та інше сміття. Щоразу, коли в ньому хтось плаває, у воді залишається крем або олія для тіла (все те, що ми наносимо на шкіру), а також шкірний жир, волосся та інша органіка. Ефективно позбавитися цього можуть лише спеціалізовані хімічні речовини.
Застосування спеціальних засобів для догляду за басейном має низку позитивних впливів:
● запобігання зараженню води водоростями, бактеріями та іншими мікроорганізмами;
● дезінфекція та знезараження води;
● видалення забруднень;
● запобігання появі неприємного запаху;
● забезпечення того, щоб вода в басейні завжди залишалася чистою та прозорою;
● видалення нальоту з поверхні чаші.
Щоб підтримувати всі хімічні показники стану води в басейні в нормі, необхідно не лише вибирати якісні препарати для фільтрації та дезінфекції, але й знати, як правильно їх застосовувати.

Різновиди хімії для басейну та їхнє застосування

Запропонована на ринку хімія для басейну відрізняється у залежності від того, які завдання вона вирішує. До найпоширеніших відносяться такі препарати:
1. Регулятори рівня pH, що допомагають стабілізувати рівень кислотності та лужності води.
2. Засоби для дезінфекції, для чого найчастіше застосовується хлор.
3. Альгіциди препарати для знищення спор водоростей.
4. Флокулянти та коагулянти засоби проти каламутності води.
5. Засоби для безхлорної обробки води.
Препарати для догляду за басейном також пропонуються у різних видах. До них належать спеціальні рідини, речовини в гранулах і таблетки для басейну. Придбати їх за прийнятною вартістю та з гарантією якості усі охочі можуть у спеціалізованому інтернет-магазині Басейн Маркет. У каталозі на сайті представлений величезний вибір хімії для басейну неорганічних і шокових препаратів, що містять хлор, реагентів, очищувачів і тестерів, засобів для консервації басейнів на зимовий період і багато іншого. Замовити вибрані товари від провідних виробників можна на сайті компанії, а також проконсультуватися з фахівцем за контактним номером телефону.