“Должны рожать ЧМО-биков”: у Росії хочуть заборонити жінкам здобувати освіту

Головна Сторінка » “Должны рожать ЧМО-биков”: у Росії хочуть заборонити жінкам здобувати освіту

У російському парламенті запропонували взятися за виховання молоді, особливо дівчат.

Мовляв, треба налаштовувати їх на народження дітей, а не на здобуття вищої освіти. З такою пропозицією виступила член Ради Федерації (верхня палата парламенту РФ) від Челябінської області Маргарита Павлова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрати сторін у війні в Україні вже понад півмільйона вбитими і пораненими: що пишуть світові ЗМІ

На її думку, російська влада повинна серйозно взятися за духовно-моральне виховання дівчат, щоб витягнути Росію з демографічної ями.

“Потрібно перестати плодити кількість молодих людей, які здобувають вищу освіту, яка потім, по суті, ні до чого не приводить їх. Вони або починають працювати за зовсім іншими спеціальностями, або ще щось. І ось цей пошук себе затягується на довгі роки, і в результаті втрачається ось ця дітородна функція”, – заявила депутат російського парламенту.

Нещодавно патріарх РПЦ Кирило придумав, як підвищити демографію в Росії. Під час однієї з проповідей він заявив, що кремлівському режиму необхідно просто заборонити аборти в РФ.

“Дійсно, ми потребуємо більшої кількості людей, це факт очевидний, його всі визнають: і політики, і соціологи… Якщо цю проблему вирішимо, якщо навчимося відмовляти жінок від аборту, відразу статистика піде вгору”, – сказав російський патріарх.

Загальні бойові втрати російських окупантів у війні проти України станом на ранок 13 листопада склали понад 312 550 осіб.

За минулу добу українські війська знищили ще 800 загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.