Дружина Мірошниченка назвала причину істерик прийомного сина

Дружина ведучого Тімура Мірошниченка – Інна – розповіла про тригери прийомного сина Марселя, через які у нього трапляються істерики.

У своєму Instagram жінка зазначила, що зараз проходить навчання у школі усиновлювачів.

“Вчора ми слухали про те, що ми не знаємо минулого дитини, не знаємо досвіду, травм і глибини переживання. І що будь що, запах, звук, слово може стати тригером і відправити дитину в те особисте пекло, з якого ми її вириваємо. І саме вчора так і сталося. В поїзді. Абсолютно раптово в секунду щось віднесло дитину кудись далеко, де нас немає. Це така істерика, яку зрозуміти лише тим, хто проживає аналогічний досвід. Бо на щастя діти в сім’ях таке не покажуть. Я теж плакала. Заспокоювала в темряві, а сама плакала. Бо так боліло, що воно може бути з ним завжди. Що якась порожнеча, страх можуть час від часу тягнути його в прірву”, – поділилась багатодітна мати.

Додала, що подібна ситуація склалася вдруге. Вперше це сталося, коли Марсель був на групових заняттях в центрі розвитку. За словами Інни, хлопчик сприйняв це, як повернення в притулок.

“Мені так соромно було… Що я вийшла по ту каву. Що лишила його з викладачем, нянями і іншими дітьми на 5 хвилин. На ті 5 хвилин, коли він подумав, що я зрадила його… Не знаю, про що цей пост. Не хочу, аби нас жаліли. І лякати нікого не хочу. Просто так боляче за те, що робить з дітьми втрата батьків…. І невідомо, чи зможу я колись стати безпечним світом для свого сина”, – підсумувала Мірошниченко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Inna Miroshnychenko 🇺🇦 (@_inna_mi_)

Раніше Інна розповіла, як змінився їхній молодший син Марсель відколи його всиновили. Вона опублікувала відео у різний період життя малюка за останні шість місяців.