Дружина Решетніка поскаржилась на “емоційне вигорання” і нарвалась на хейт

Дружина ведучого Григорія Решетніка Христина поскаржилася на “емоційне вигорання”.

Зараз блогерка проводить відпустку біля моря. Про це написала в Instagram.

“Емоційне вигорання. Від новин. Щоденних втрат, страждань наших українців, від ситуації в країні. Останні півтора року це один суцільний день жалоби, де поміж цим всім намагаєшся знайти сили щось робити, летиш в потоці, намагаєшся жити і працювати. Намагаєшся бути тим промінчиком сонця для чотирьох своїх хлопців, бо дітям треба щаслива мама, а чоловіку та підтримка, яка буде надихати в такий непростий час”, написала.

Додала, що боротися із “вигоранням” їй допомагають медитації, книги, спілкування з дітьми і матір’ю.

Цим дописом Решетнік нарвалася на хейт від підписників.

“Про яке вигорання ви взагалі говорите, сидячи на курортах закордоном, розʼїзджаючи по концертах Бейонсе?”, “У вас інше життя ніж у простих українців. Тому вам не дуже зрозуміло стан інших людей. Ви можете жити на повну, подорожувати. Звісно це ваше життя. Але можна обійтися без таких постів в інстаграм”, “Класне вигорання на концерті Бейонсе. Так, теж хочу вигорати”, “Теж хотілося б вигорати десь на островах, гріючись на сонці”, писали в коментарях.

Раніше Решетнік виклала фото з відпустки. Мати трьох дітей позувала в чорному бікіні, яке підкреслило її пружний прес і стрункі ноги. Решетнік зібрала волосся у високий пучок. Образ доповнила сонцезахисними окулярами.