fbpx

Двері прихованого монтажу під фарбування – 7 головних відмінностей

Головна Сторінка » Двері прихованого монтажу під фарбування – 7 головних відмінностей

Приховані двері висхідний тренд 2022 року. Приріст іде величезними темпами. Цей тренд дозволяє дизайнерам задовольняти будь-які фантазії за рахунок гри з фінішним покриттям. Згодом, при ремонті, їх легко обіграти новими свіжими фактурами, кольором та оновити ремонт, по суті без заміни дверей.

Розглянемо від чого залежать ціни на приховані двері та у чому різниця.

1. Заповненість усередині полотна. Якщо шумоізоляція не важлива, можна купувати стільникове наповнення. Полегшений варіант дверей, більш економічний щодо грошей. Якщо вона важлива, підійде варіант із тамбуратом усередині, щоб не було порожнеч.

2. Якість покриття. Здавалося, якщо двері приховані під фарбування, яка різниця, чим вони покриті. Вона полягає в тому, скільки після знадобиться часу для підготовки полотна безпосередньо до самого фарбування. Наскільки людина, що робить це професіонал. Важливі для Вас чи ні нерівності та шорсткості, які можуть бути помітні. Частина якісних дверей, вкрита так, що здається, ніби вони вже пофарбовані в білий колір, настільки все ідеально…

3. Врізання. У більш дешевих дверях може йти не підрізаний алюмінієвий короб, і не врізана фурнітура. Монтажнику може бути справжній сюрприз, якщо заздалегідь не уточнити, чи може він це встановити.

4. Петлі. У вартість блоку зазвичай входять приховані петлі та механізм. Звісно, чим менш престижна і якісна фурнітура – тим і більша різниця в ціні при порівнянні. Порада: в описі уточніть, який виробник і модель входить у вартість двох порівнюваних дверей, потім загуглить ціну просто окремо цих петель і Вас може здивувати реальна різниця в ціні та причини цього.

5. Нестандартні розміри. Чим вище двері, тим вони величніші, це дуже модний тренд. Часто до 2700 мм роблять висоту та ціну)).

6. Товщина дверей та мдф панелей, якими вони покриті 35 мм або 55 мм – знову ж впливає на шумоізоляцію і жорсткість конструкції. Товщина мдф 3 мм або 10 – теж важливо для посиленого облицювання.

7. Вологостійкість. Край може бути по всьому периметру. Або для зменшення вартості, лише з боків. Що впливає на стійкість до вологи та цілісності заповнення всередині.

Тонкі нюанси, відділ продаж Дверного Олімпу, з радістю допоможе розібрати та підібрати те, що важливо саме для Вас. Цією статтею спробували донести, що мало просто забити в пошуковик слово двері прихованого монтажу під фарбування і вибрати найкращу ціну.

Онлайн покупка або приїзд в один з наших магазинів, за філіжанкою кави – зроблять покупку приємною і свідомою.