Динамо програло другу гру поспіль у Лізі Європи

Київське “Динамо” поступилося “Гоффенгайму” у другому турі Ліги Європи.

Матч на “Рейн-Некар-Арені” у німецькому Зінсхаймі завершився із рахунком 0:2. Про це повідомили “Суспільне Спорт”.

На 22-й хвилині німецька команда відкрила рахунок – відзначився Адам Гложек із передачі Валентіна Гендрі.

На 60-й хвилині подвоїв перевагу господарів знову Гложек, який зробив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі – 0:2 поразка “Динамо”.

“Динамо” зазнало другої поразки поспіль у Лізи Європи.

У першому турі ЛЄ “Динамо” поступилося римському “Лаціо” з рахунком 0:3.

Другим суперником у груповому етапі Ліги Європи став “Гоффенхайм”, який у першому турі зіграв унічию з данським “Мітьюландом”.

Наступний матч у Лізі Європи “Динамо” проведе 24 жовтня проти “Роми”. “Гоффенгайм” у той же день зіграє на виїзді з “Порту”.

30 серпня у Монако відбулось жеребкування загального етапу Ліги Європи 2024/25. Суперниками “Динамо” стали вісім клубів.

Перед цим, 28 серпня, “Динамо” зіграло внічию із “Зальцбургом” і не пройшло до групового етапу Ліги чемпіонів.