Джеймс Бонд керував українським літаком

Головна Сторінка » Джеймс Бонд керував українським літаком

20 листопада 2002 року відбулась прем’єра 20-го фільму про Джеймса Бонда “Помри, але не зараз”. Пірн Броснан в останнє зіграв агента 007.

Джеймс Бонд проникає на північнокорейську військову базу, де полковник Тан-Сан Мун незаконно поставляє зброю в країни Африки в обмін на діаманти. Бонда беруть у полон. Виживає після 14 місяців тортур. Переконаний, що його підставив шпіон у британському уряді, за сюжетом.

Зйомки проходили у Великій Британії, Ісландії, Іспанії. Так як фільм припав на 40-річчя франшизи, має відсилки до минулих фільмів. Наприклад, бікіні Геллі Беррі. Застудилася під зйомок пляжної сцени. Також у майстерні Q можна помітити артефакти з попередніх частин Бонда: собака-робот, мінілітак, муляж крокодила, черевик і валіза з ножем, реактивний ранець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єри тижня: Одержима сексом, голодування та червоні труси

Головний саундтрек записала Мадонна. Зізналася, що в тексті пісні критикує женоненависницькі ідеї Зигмунда Фрейда.

У стрічці використали український військово-транспортний літак Ан-124 “Руслан”. Хоча інтер’єр знімали в Іл-76.

“Помри, але не зараз” розкритикували за велику кількість CGI-ефектів. Але все одно став найкасовішим фільмом про Бонда на той час.

Через пандемію Covid-19 прем’єру нової стрічки про Джеймса Бонда “Не час помирати”, яка мала відбутися 12 листопада, перенесли на 2 квітня 2021-го. Британець Деніел Крейґ востаннє зіграв Джеймса Бонда. Новим агентом 007 стане темношкіра актриса Лаша Лінч. Головний саундтрек записала Біллі Айліш.