fbpx

Екснардеп та Герой України помер від ускладнень коронавірусу

Головна Сторінка » Екснардеп та Герой України помер від ускладнень коронавірусу

6 листопада в Інституті сердця в Києві від ускладнень коронавірусу помер екснардеп, Герой України Юхи́м Звягі́льський. Йому було 88 років.

Останні дні він лікувався в закладі, куди потрапив 4 листопада в тяжкому стані. Про смерть політика повідомив у Facebook екснардеп Ігор Мосійчук.

Звягільський був народним депутатом України при п’ятьох президентах – з першого по восьме скликання. 2019 року він уперше з 1990-го не балотувався до парламенту.

“Український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань, Герой України, виконувач обов’язків прем’єр-міністра України з вересня 1993 по липень 1994 року, кандидат технічних наук, професор”, – розповів про нього політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер батько Антіна Мухарського

Звягільський народився 20 лютого 1933 року у Сталіно (зараз це Донецьк). Був директором шахтоуправління “Куйбишевська”, а з листопада 1979 по листопад 1992 директором “Шахти ім. А. Ф. Засядька”.

Був відомим політиком як у рідному місті, так і в Україні. Двічі як найстарший нардеп відкривав перші засідання новообраної Ради у 2012 та 2014 роках.

Політик один із співзасновників та колишній член “Партії регіонів”. У Раді восьмого скликання він був членом фракції “Опозиційного блоку”.

В Одесі на 85 році життя від коронавірусу помер відомий український письменник Володимир Рутківський, автор трилогії про джур козака Швайки, повісті-легенди “Сторожова застава” та інших пригодницьких повістей для дітей і підлітків.

Володимир Рутківський народився 18 квітня 1937 року на Черкащині, здобув освіту в Одеському політехнічному інституті, а пізніше закінчив Вищі літературні курси при Літературному інституті ім. Максима Горького.