Експерт розповів, як правильно користуватися посудомийкою

Виявляється, що більшість людей неправильно використовують посудомийну машину.

Зокрема, перевантажувати прилад категорично заборонено. Про це повідомив експерт з посудомийних машин Ендрю Лафлін, якого цитує Mirror.

“Я ніколи не промиваю тарілки, просто вискрібаю харчові відходи в контейнер і складаю їх у машину. Це буде попереднє миття посуду, як частина його циклу, тому мити його вручну – це просто марна трата води”, – розповів експерт у нещодавньому відео TikTok.

Експерт також додав, що те, як ви розташовуєте посуд у посудомийну машину, також важливо, щоб переконатися, що все виходить бездоганно.

“Я завжди ставлю тарілки брудною стороною всередину, а миски та сковорідки – вниз, тому що звідси стікає вода. Варто залишати простір між брудним посудом, щоб вода могла циркулювати”, – додав Лафлін.

Ще один спосіб, як можна заощадити гроші під час користування посудомийною машиною – переконатися, що вона заповнена перед початком циклу, інакше ви платите за гарячу воду, щоб просто хлюпати навколо напівпорожньої машини.

Відомо, що деякі прилади мають можливість працювати в режимі половини завантаження, тоді як інші моделі можуть змити надлишки їжі без повного очищення посуду, щоб запобігти утворенню неприємних запахів.

Однак, за словами Лафліна, перевантажувати машину категорично заборонено. Він також рекомендує ставити найбільш брудний посуд, наприклад, деко для смаження, позаду нижньої полиці, адже там тиск і температура води найвища.

Люди допускають помилки, через які пральна машинка може зламатися раніше заявленого виробником терміну служби.

Зокрема, експерти попереджають, що якщо не робити перерв між пранням, термін служби пральної машини суттєво скоротиться. Gazeta.ua розповість, як часто можна запускати пральну машину.