Експерти нагадали про три золотих правила експлуатації автомобіля

Головна Сторінка » Експерти нагадали про три золотих правила експлуатації автомобіля

Кожен автовласник розраховує на те, що транспортний засіб, що належить йому, довго не ставатиме джерелом проблем.

Проте помилки, допущені під час експлуатації транспортного засобу, призводять до частого проведення ремонтних робіт. З роками вартість машини, що часто ламається, падає. У результаті водій стикається із значною втратою коштів.

Як же домогтися, щоб автомобіль безпроблемно функціонував і не вимагав ремонту протягом багатьох років? Достатньо дотримуватися трьох простих правил, пише Pixelinform.

Регулярне ТО

Проблеми легше запобігти, ніж боротися з їхніми наслідками. Тому технічне обслуговування транспортного засобу має бути регулярним і не завжди пов’язаним з поломками, що вже є.

Перевіряти необхідно стан двигуна, компонентів гальмівної системи, фільтрів, акумулятора.

Крім того, не забувайте стежити за рівнем моторної оливи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому після заміни оливи з’являється стукіт у двигуні: експерти назвали п’ять причин

Регулярне миття автомобіля

На перший погляд, рівень чистоти зовнішніх і внутрішніх поверхонь машини ніяк не впливає на її стан і вартість. Однак якщо мити автомобіль рідко, то з лакофарбовим покриттям, з лобовим склом та з оббивкою можуть виникнути серйозні проблеми.

Зовнішній вигляд авто помітно погіршиться. Крім того, підвищиться ризик потрапляння в аварію.

Якщо не стежити за станом цих поверхонь, то в момент продажу транспортного засобу продавець навряд чи зуміє отримати суму, що задовольняє його.

Перевірка коліс

Стан коліс має велике значення. Ідеальний стан цих частин автомобіля робить керування машиною безпечнішим. Крім того, не витрачається багато пального.

Регулярно перевіряйте тиск у шинах, а також балансування коліс.

З настанням весни автомобіль потребує перевірки різних вузлів, які піддавалися підвищеним навантаженням в холодну пору року.

Експерти радять не обмежуватися лише зміною гуми. Для того, щоб бути у повній готовності, бажано ретельно виконати перелічені рекомендації.