Зеленський пояснив, чому Байден обережний щодо Путіна

Зеленський пояснив, чому Байден обережний щодо Путіна

Дії російського диктатора Володимира Путіна важко передбачити, особливо, коли він лякає ядерною зброєю.

Тому президент США Джо Байден виявляє обережність щодо Росії. Про це глава української держави Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю газеті The Washington Post.

За словами Зеленського, Путін не став би ризикувати обміном ядерними ударами, проте російський лідер – непередбачуваний.

“Він божевільний. У світі немає нікого, хто міг би на 100 відсотків сказати вам, що він робитиме. Ось чому Байден обережний”, – пояснив президент.

Зеленського переконаний, що Путіна слід було зупинити ще у 2014 році, коли Росія захопила Крим.

“Європа хотіла мати безпеку на кордоні та велику торгівлю з Росією. Це відкрило шлях до війни з Україною. Він захопив Крим, і жодної реакції не було. Ніхто його не відштовхнув. Ніхто його не зупинив”, – сказав він.

Зеленський вважає, що відправлення війська США в Україну для стримування вторгнення в лютому 2022 року могла бути єдиним способом запобігти війні.

“Путін хитрий, але він не розумний. Коли ти б’єшся з розумною людиною, це бій за правилами. Але коли б’єшся з хитрою людиною, це завжди небезпечно”, – додав український лідер.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що стратегічні ядерні сили РФ готові до гарантованого застосування. Він погрожував світові ядерною війною, якщо країни НАТО відправлять свої війська до України.

Речниця Ради національної безпеки Білого дому Адрієнн Вотсон заявила, що ядерна риторика РФ є безрозсудною та безвідповідальною.