Нова війна неминуча, якщо Україна програє – Туск

Нова війна неминуча, якщо Україна програє – Туск

Нова велика війна неминуча, якщо Україна зазнає поразки від Росії.

Проте ЄС воювати не готовий. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, повідомляє Польське радіо.

Він закликав світову спільноту терміново надати Україні військову допомогу і попередив, що “все вирішать наступні два роки війни”, додавши, що “ми живемо в найкритичніший момент після закінчення Другої світової”.

Туск заявив, що Європа не готова до війни. Євросоюз повинен значно збільшити витрати на оборону, незалежно від того, хто переможе на президентських виборах у США. Він підкреслив, що головною метою Заходу має бути захист незалежності України.

“Я знаю, що це звучить нищівно, особливо для людей молодого покоління, але ми повинні морально звикати до приходу нової ери передвоєнної”, сказав він.

Канцер Німеччини Олаф Шольц після зустрічі у форматі Веймарського трикутника з французьким президентом Еммануелем Макроном та прем’єром Польщі Дональдом Туском, що пройшла 15 березня в Берліні, заявив про посилену підтримку для України.

За словами Шольца, союзники мають намір постачати більше зброї для України з усього світового ринку, нарощувати виробництво військової техніки, поставити більше артилерії, а також збільшити прихильність у межах ЄС.