fbpx

“Елітні” бригади РФ зазнали величезних втрат у новому наступі – британська розвідка

“Елітні” бригади РФ зазнали величезних втрат у новому наступі – британська розвідка

Російські війська намагаються наступати на кількох напрямках на сході: під Вугледаром, у районі Кремінної та під Бахмутом.

Водночас новий наступ Росії супроводжується великими втратами. Про це повідомило міноборони Великої Британії у Twitter 20 лютого.

За даними розвідки країни, втрати противника залишаються особливо високими в Бахмуті та Вугледарі на Донеччині.

“Зокрема, названі елітними 155-та бригада та 40-ва бригада морської піхоти зазнали дуже великих втрат під Вугледаром і, скоріш за все, є неефективними у бою”, йдеться в огляді.

Аналітики припускають, що з наближенням річниці початку повномасштабної війни російські війська опиняються під все жорсткішим політичним тиском.

“Може бути так, що Росія заявить про захоплення Бахмута “під річницю” незалежно від реального стану справ”, додали в огляді.

Якщо весняний наступ Росії не дасть результатів, то напруженість усередині російського керівництва, ймовірно, зросте, зазначили у британському міноборони.

Російські війська продовжують штурмувати Вугледарський напрямок, але зазнають “дуже великих” втрат. Зокрема, у бронетехніці. Лише за минулий тиждень Сили оборони ліквідували понад 100 одиниць ворожої техніки, повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

Російські загарбники під Вугледаром зазнають значних втрат і в живій силі. 155-а бригада морської піхоти тихоокеанського флоту РФ знищена “майже повністю”.

Generated by Feedzy