Неоднозначний дебют Миколенка в АПЛ

У суботу, 15 січня, український футболіст “Евертона” Віталій Миколенко провів свій другий матч за новий клуб.

Також це був дебютний поєдинок для ексдинамівця в англійській Прем’єр-лізі.

Миколенко став дев’ятим українцем, котрому вдалося зіграти у найсильнішій футбольній лізі Англії.

Зустріч з “Норвічем” розпочалася для “Евертона” надзвичайно невдало. Вже до 18-ї хвилини “іриски” програвали 0:2.

На 16-й хвилині Миколенко не встиг заблокувати простріл зі свого флангу, після чого Майкл Кін зрізав м’яч у власні ворота.

Другий гол стався після втрати м’яча поблизу центра поля на правому фланзі “Евертона”. Миколенко подібного не очікував і був ближче до чужого штрафного майданчика у цей момент. Віталій щосили повернувся назад, навіть наздогнав Адама Айду, проте не вистачило буквально секунди, щоб завадити супернику пробити.

На початку другого тайму Миколенко ледь не привіз гол у власні ворота. Віталій необачно віддав м’яч назад на воротаря, не помітивши гравця “Норвіча”. Пощастило, що підстрахував партнер.

Згодом Віталій дещо виправився. Він подав з флангу, мала місце верхова боротьба на лінії воротарського майданчика, і м’яч відскочив до Рішарлісона, котрий пробив через себе і скоротив рахунок.

На 70-й хвилині Миколенко фінтом обіграв Теему Пуккі, змусивши того сфолити. Фін отримав жовту картку за це порушення правил.

Зазначимо, що нашому співвітчизнику часто довіряли виконувати навісні подачі зі штрафних ударів.

Що можна сказати про гру Миколенка? Головний тренер йому довіряє. Віталій награв уже 200 хвилин за час перебування в “Евертоні”. Не вистачає Віталію поки що порозуміння з партнерами. Момент з пасом назад яскравий тому приклад…

Віталій Миколенко дебютував за “Евертон” у матчі Кубка Англії, який його команда виграла в овертаймі з рахунком 3:2.

Згодом футболіст розповів, що багато нервувався.