Favbet Foundation переміг в номінації “Корпоративний благодійний фонд” під час марафону комунікаційників

Головна Сторінка » Favbet Foundation переміг в номінації “Корпоративний благодійний фонд” під час марафону комунікаційників

Благодійний фонд Favbet Foundation став одним з лідерів номінації “Корпоративний благодійний фонд” загальнонаціонального конкурсу. За підсумками голосування читачів та експертного журі перемогу здобув соціальний проєкт фонду “Клуб супергероїв”.

Нагородження переможців відбулось у листопаді під час щорічного PR-марафону національного видання MMR, який цього разу присвятили ефективним комунікаціям під час війни.

З початком повномасштабної війни Favbet Foundation переорієнтував понад 90% своїх проєктів на допомогу ЗСУ. Згодом допомога українській армії трансформувалася в системну роботу мілітарі-хабу, а гуманітарні напрямки адаптували під вимогу воєнного стану. Серед них “Клуб супергероїв” програма культурного та спортивного розвитку дітей, які відчули вплив війни.

“Українські діти завзяті й талановиті. Навіть війна не позбавила їх прагнення до розвитку та самореалізації. Наша мета дати юним українським дітям більше можливостей розкривати свої суперздібності, попри на війну. Саме вони майбутнє нової України, і ми маємо робити все можливе, щоби воно було щасливим”, розповідає куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.

“Клуб супергероїв” реалізований з метою підтримки дітей та підлітків з родин військовослужбовців та ВПО. “Клуб” об’єднав одразу три проєкти: “IT Kids”, “Сила у знаннях” та “Сильніші разом”. У 2023 році в межах цих ініціатив команда фонду провела низку курсів з основ програмування, розіслала школярам 5500 боксів канцелярії та започаткувала безплатні спортивні секції з боксу, футболу, боротьби та баскетболу.

“Найкраща репутація та, яка формується не словами, а реальними справами. Команда фонду виконала величезний обсяг роботи: “Клуб супергероїв” охопив тисячі дітей по всій Україні. Ці проєкти заслужено привернули багато уваги та стали гарним взірцем ефективної взаємодії бізнесу з громадськістю через подолання спільних викликів”, коментує директорка з комунікацій FAVBET Ксенія Тюрікова.

Крім цього, Favbet Foundation продовжує свою важливу місію за підтримки фонду надходить системна допомога ЗСУ. Так, на сьогодні було передано 240 авто для фронту й це число зростає щодня. Також за сприяння Favbet Foundation ЗСУ отримали понад 130 дронів різного типу, в тому числі ударного. Раніше ударні роти “Армії дронів” отримали від компанії Фавбет 53 нових позашляховиків Peugeot Landtrek. Всього ж сумарна допомога ЗСУ та іншим Силам оборони за підтримки фонду склала понад 175 млн грн.

Війна має тривалий негативний вплив на психіку людини, свідчать дослідження. Особливо це стосується дітей. З іншого боку, вони набагато швидше за дорослих звикають до нових умов. Завдання останніх створити умови, щоб заспокоїти малечу та мінімізувати негативний вплив на психіку.
“Дорослий, який хоче допомогти дитині впоратися зі стресом, має бути емоційно та психологічно стабільний. Якщо мама панічно боїться вибухів, то дитина не зможе спокійно реагувати на тривоги. Над своїми страхами найперше потрібно працювати батькам. Нині є багато безоплатних тренінгів, навчань, консультацій психологів. Якщо це не допомагає, потрібно переїжджати в безпечніше місце. Особливо якщо живете на прифронтових територіях”, розповіла дитячий практичний психолог Сніжана Нижник.