Фільм про війну в Україні “Камінь, ножиці, папір” отримав нагороду BAFTA

Головна Сторінка » Фільм про війну в Україні “Камінь, ножиці, папір” отримав нагороду BAFTA

Фільм британсько-німецького режисера Франца Бьома “Камінь, ножиці, папір”, у якому розповідається про війну в Україні, отримав премію BAFTA.

Церемонія відбулася у неділю, 16 лютого. Забрати нагороду вийшов український актор Олександр Рудинський, який зіграв головну роль у стрічці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вийшов перший трейлер “Пункту призначення 6”

“Я хочу присвятити цю нагороду моєму другу – Жені Світличному, який загинув на війні за п’ять днів до того, як ми почали знімання. А також усім тим, хто захищає мою країну та робить все для того, щоб вона залишалася незалежною. Дуже дякую BAFTA. Слава Україні” – сказав зі сцени чоловік.

У фільмі “Камінь, ножиці, папір” йдеться про повномасштабне вторгнення Росії до України. Картина знята на реальних подіях. Олександр Рудинський зіграв роль 18-річного Івана. Його батько працював хірургом. Він рятував поранених військових та цивільних у бункері. Коли окупанти дізналися про сховище, Іван взяв зброю і пішов захищати рідних і постраждалих від війни.

Назвали дату фінального сезону серіалу “Гра в кальмара”. Прем’єру третього сезону запланували на 27 червня 2025 року. 1 січня опублікували перший тизер сезону. У ньому представили нову ляльку Чул-су в грі “Червоне світло, зелене світло”.