Ще один гравець “Шахтаря” втік з команди . Клуб готує позов

Ще один гравець “Шахтаря” втік з команди . Клуб готує позов

Футбольний клуб “Шахтар” позиватиметься до форварда Богдана В’юнника, який вчора з’явився на фото польського клубу з Гданська “Лехія”.

“Лехія” оголосила про підписання контракту з В’юнником. Про позов “Шахтар” повідомив у четвер.

Клуб заявив, що “не згодний з одностороннім розірванням контракту з боку футболіста”.

Повідомив, що Вʼюнник “після зимової відпустки не повернувся до ФК “Шахтар”, незважаючи на чинний контракт з клубом строком до 30 червня 2025 року”.

“Клуб неодноразово надавав футболісту можливість повернутися до розташування клубу, однак футболіст відхилив ці пропозиції. У подальшому футболіст повідомив про одностороннє розірвання свого контракту від 22 лютого 2024 року”, – заявив “Шахтар”.

Клуб повідомив, що “звертатиметься до відповідних компетентних інстанцій із позовом проти футболіста та його нового клубу ФК “Лехія”.

У 2022-23 роках В’юнник двічі віддавався “гірниками” в оренду: до швейцарського “Цюриха” та австрійського “Грацера”. Сезон 2023/24 нападник розпочинав у донецькому клубі.

Зігравши у шести матчах УПЛ на старті сезону, В’юнник втратив місце у складі “Шахтаря”. Найрезультативнішим для форварда став поєдинок шостого туру чемпіонату з “Минаєм” (4:1), коли Богдан забив гол і віддав два асисти.

6 березня Богдан В’юнник офіційно став гравцем гданської “Лехії” з чемпіонату Польщі. Контракт уклали до 2028 року.