Франція не видала перепусток на Олімпіаду російським дипломатам

Франція не видала перепусток на Олімпіаду російським дипломатам

Влада Франції не видала дипломатам російського посольства в Парижі перепусток на пересування центром міста під час Олімпійських ігор 2024 року.

Ситуація навряд чи зміниться, заявили у дипмісії РФ.

“Жодних перепусток нам не обіцяють. До того, всі чули зроблену мером Парижа Анн Ідальго у Києві заяву про небажаність приїзду російських спортсменів на Олімпіаду. Воно дає чітке уявлення щодо ставлення організаторів Олімпіади до взаємодії з російською стороною загалом. Тож великих очікувань зміни ситуації на краще у нас немає”, йдеться в коментарі дипмісії країни-агресора.

Раніше мерка Парижа Анн Ідальго в ефірі радіо France Info заявила про те, що присутність росіян на Олімпійських іграх 2024 року неприйнятна навіть під нейтральним прапором. Вона запропонувала росіянам марширувати і змагатися під прапором біженців.

Олімпіада в Парижі пройде з 26 липня до 11 серпня 2024 року.

Серед 4600 спортсменів з усього світу, які наразі пройшли кваліфікацію на Париж-2024, є лише 11 індивідуальних нейтральних спортсменів (вісім із російським паспортом і троє з білоруським паспортом).

Росіяни та білоруси зможуть виступити на ОІ-2024 лише в особистих змаганнях, тоді як команди цих країн не будуть допущені.