fbpx

Гео Лерос оприлюднив свої думки з приводу конфлікту з президентом

Гео Лерос оприлюднив свої думки з приводу конфлікту з президентом

Після вручення підозри за вчинення хуліганства в Верховній Раді народний депутат Гео Леорс особисто надав коментар про події

“По-перше, за моєю інформацією, протягом декількох днів генеральний прокурор відмовлявся підписувати мені підозру, розуміючи політично вмотивовану абсурдність цієї підозри. Вони знайшли одного із заступників, якого буквально змусив Офіс президента підписати цю підозру”, – сказав він.

Також скандально відомий своїми епатажними витівками народний обранець пояснив мотивацію свого вчинку.

“Було смішно чути від “Слуги народу” про сакральність інституції. Безумовно, моя дія була імпульсивною. Щобільше, в іншій ситуації я навіть засудив би такі дії з боку якогось народного депутата стосовно президента. Але враховуючи те, що президент Зеленський на обмані та на зраді зайшов у президенти України, й те, з якою сильною усмішкою він дивився на мене… Це буквально усмішка всім українцям, він веде зрадницьку політику щодо всіх українців, у тому числі своїх виборців. Тому це була імпульсивна дія, я чудово це розумію. Вона не була запланованою, як ДБР це намагається піднести, нібито ціла запланована акція була. Я імпульсивно відреагував на цю усмішку, оскільки Зеленський звільнив мене з посади радника президента. Безумовно, я вважаю, що такої поведінки не має бути у Верховній Раді. Але враховуючи контекст, який сьогодні є у нас в країні, я не шкодую про скоєне”, — сказав він.