Глави Міноборони США та Великої Британії обговорюють підтримку України і глобальні безпекові питання

Глави Міноборони США та Великої Британії обговорюють підтримку України і глобальні безпекові питання

На недавній зустрічі у Вашингтоні, міністр оборони США Ллойд Остін та його британський колега Грант Шаппс обговорили ряд ключових питань, зокрема подальшу підтримку України та ситуацію на Близькому Сході. За інформацією “Європейської правди”, Пентагон офіційно повідомив про цю зустріч.

В ході переговорів обговорювались питання, пов’язані з ескалацією атак груп бойовиків, які мають зв’язок з Іраном, на американські війська на Близькому Сході. Крім того, сторони звернули увагу на незаконні напади хуситів на міжнародне судноплавство в Червоному морі та зусилля щодо доставки гуманітарної допомоги до Гази.

Ллойд Остін висловив подяку Гранту Шаппсу за “непохитну підтримку та лідерство Великої Британії” у коаліційних зусиллях, спрямованих на протидію агресії хуситів та захист міжнародних військово-морських та комерційних суден.

Важливою темою обговорення також стала підтримка України. Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд під час свого візиту до Києва висловила впевненість, що 2024 рік матиме стратегічне значення для України, прогнозуючи “впевнені успіхи” на полі бою. Вона також зазначила, що американський Конгрес розглядає можливість надання додаткової допомоги Україні.

Ця зустріч відображає тісну співпрацю та координацію між США та Великою Британією у вирішенні глобальних безпекових викликів та підкреслює непохитну підтримку України в її протистоянні російській агресії.