Голосування за переможця нацвідбору продовжили до 19:00

Головна Сторінка » Голосування за переможця нацвідбору продовжили до 19:00

Голосування за переможця нацвідбору “Євробачення” триватиме до 19:00, 4 лютого. Через перенавантаження системи застосунок “Дія” досі не відновив роботу.

У прямому ефірі Тимур Мірошниченко заявив, що у неділю, 4 лютого о 15:15 відбудеться повтор фіналу. Після чого ведучі знову вийдуть у прямий ефір і оголосять переможця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сталася помилка. Я обовʼязково роздуплюсь – обвал “Дії” народив купу мемів

Порядок виступу фіналістів:

1. Yaktak – Lalala

2. Ingret – Keeper

3. Nazva – Slavic English

4. Anka – “Палала”

5. Drevo – Endless chain

6. Аlyona Аlyona Jerry Heil – Teresa Maria

7. Melovin – Dreamer

8. Skylerr – Time is running out

9. Ziferblat – Place I Call Home

10. Yagody – Tsunamia

11. Nahaba – Glasss

У застосунку “Дія” сервіси стали недоступні через онлайн-голосування за представника України на Євробачення-2024. Оскільки трансляція відбувалася у записі, ведучі продовжували закликати голосувати, тим самим збільшуючи навантаження на сервіс.

У коментарях у Facebook в “Дії” зазначили, що компанії треба “трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів”. Закликають українців спробувати проголосувати “за кілька хвилин”.

“У зв’язку з піковим навантаженням на застосунок “Дія” голосування тимчасово неактивне. Дія збільшує потужності. Голосування відновиться найближчим часом”, – йдеться у рухомому рядку під час трансляції.

Коли додаток запрацює – проголосувати зможуть всі бажаючі від 14 років. Зазначимо, що переможця нацвідбору оберуть за результатами голосування журі (50%) і глядачів (50%).