fbpx

Голова Укрексімбанку склав повноваження

Головна Сторінка » Голова Укрексімбанку склав повноваження

Голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер після скандалу з журналістами “Схем” склав повноваження.

Самоусунувся з посади на час слідства поліції та внутрішньої перевірки банку. Про це йдеться в його заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Підіть, вичистите це все г*но”. З’явилося відео нападу на знімальну групу “Схем” працівників Укрексімбанку

“Ситуація, яка виникла навколо банку, є неприпустимою. Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність. Щоб зняти хоча б частину шкоди репутації банку та відвернути негатив по відношенню до його чудового колективу, невідкладно пишу заяву про складання повноважень”, – йдеться в заяві.

Чи повернеться на посаду буде залежати від висновків слідства та перевірки.

У Києві 4 жовтня на журналістів “Схем” скоїли напад під час інтерв’ю з головою правління державного Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. За версією редакції, інцидент стався після того, як Мецгеру “не сподобалося одне запитання журналіста-розслідувача Кирила Овсяного”.

В Укрексімбанку відреагували на заяву про напад на журналістів. Звинувачення відкидали. І запевняли, що журналіст з оператором безперешкодно покинули приміщення банку, техніку в них ніхто не відбирав.