fbpx

Головні новини дня: Зеленський на Херсонщині, Ісландія визнала Голодомор геноцидом

Головна Сторінка » Головні новини дня: Зеленський на Херсонщині, Ісландія визнала Голодомор геноцидом

Gazeta.ua нагадує головні новини четверга, 23 березня.

Президент Володимир Зеленський 23 березня побував з робочою поїздки на Херсонщині. Серед іншого, ознайомився з перебігом відновлення зруйнованих Росією інфраструктурних об’єктів. Відвідав село Посад-Покровське, де пошкоджено велику кількість будинків, а також об’єкти соціальної інфраструктури.

Ісландія визнала Голодомор геноцидом українського народу. Рішення у четвер ухвалив парламент країни. Парламенту Ісландії подякував президентЗеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ викрила підприємство, яке постачало росіянам сировину для прицілів

У Києві перейменували низку вулиць. Рішення ухвалила Київська міська рада. “Процес дерусифікації у Києві триває. Київрада на сьогоднішньому засіданні перейменувала ще 16 вулиць, провулків, проспектів та бульвар, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим”, повідомив мер Віталій Кличко.

Лідери країн Європейського Союзу схвалили спільну закупівлю боєприпасів для України. Також підтримали постачання ракет, якщо буде потрібно.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни. Окрім того, що Raiffeisen є одним із небагатьох європейських банків, які продовжують роботу в Росії, банк ще й на 200% скористався санкціями, що призвели до виходу з російського ринку його конкурентів.

Generated by Feedzy