fbpx

Raiffeisen Bank внесли у список спонсорів війни

Головна Сторінка » Raiffeisen Bank внесли у список спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни.

Окрім того, що Raiffeisen є одним із небагатьох європейських банків, які продовжують роботу в Росії, банк ще й на 200% скористався санкціями, що призвели до виходу з російського ринку його конкурентів. Про це НАЗК повідомило у четвер.

“Підставою для внесення до переліку міжнародних спонсорів війни стало те, що, окрім того, що після повномасштабного вторгнення РФ в Україну банк продовжив працювати в Росії, Raiffeisen ще й офіційно визнав так звані “ДНР” та “ЛНР”, повідомило Агентство.

Зараз Raiffeisen є одним з найголовніших фінансових каналів, в якому російські бізнеси здійснюють операції в доларах і євро.

Завдяки цьому банк отримує величезні прибутки, з яких потім фінансує бюджет країни-агресорки своїми податками, розповіло НАЗК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арештували завод підсанкційного російського олігарха

До російського бюджету у 2022 році Raiffeisen Bank заплатив у 4,8 разів більше, ніж за весь довоєнний рік 559 млн що дорівнює вартості 95 ракет “Калібр”.

Доповнюється.

Generated by Feedzy