Головні новини дня: Зеленський в Одесі, новий президент Латвії

Головна Сторінка » Головні новини дня: Зеленський в Одесі, новий президент Латвії

Gazeta.ua нагадує головні новини середи, 31 травня.

Президент Володимир Зеленський відвідав Одеську область. Представив новопризначеного голову обласної державної адміністрації Олега Кіпера. Вручаючи посвідчення, Зеленський сказав Кіперу: “Не знаю, чи вітати з цим. Тому що це не свято. Велика відповідальність”.

На Авдіївському, Мар’їнському, Лиманському напрямках російські окупанти провалили спроби просування. На Бахмутському більшу частину міста ворог контролює. Збройні сили України не дозволили росіянам просунутися далі Бахмута. Зараз відбувається нова фаза оборони цього напрямку. Про це сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генштаб порахував кількість ударів по ворогу. У росіян горіли склади і не тільки

Суд арештував активи колишнього депутата Херсонської обласної ради від “Опозиційної платформи За життя” Едуарда Репілєвського, який виявився колаборантом. Він очолював окупаційне “міністерство сільського господарства та рибальства” на тимчасово захопленій частині області.

Сейм Латвії обрав Едгарса Рінкевичса президентом на чотири роки. Його висунула прем’єрська партія “Нова Єдність”. Президент Володимир Зеленський назвав його “великим другом України”.