fbpx

Грузія виключає екстрадицію Саакашвілі в Україну

Грузія виключає екстрадицію Саакашвілі в Україну

Віце-прем’єр, міністр культури, спорту і молоді Грузії Тея Цулукіані заявила про неможливість екстрадиції Михайла Саакашвілі в Україну. Вона підкреслила, що передача громадянина державі може статися, якщо там він проходить по кримінальних справах.

Про це повідомляє Imedinews.Ge.

“Екстрадиція в Україну відбувається тільки тоді, коли особа, запитувана в цій країні, зазнає кримінального переслідування. Я не думаю, я в усякому разі не знаю, що Саакашвілі – це особа, переслідувана в Україні в кримінальному порядку. Говорити про екстрадицію Саакашвілі – це юридична нісенітниця або нонсенс”, – зазначила Цулукіані.

За її словами, Грузія не планує екстрадувати Саакашвілі навіть за умови, що він відбуде в Україні тюремний термін який йому присудив грузинський суд.

“У нас немає ніякого бажання. Немає ніякої правової доцільності для цього”, – додала Цулукіані.

Разом з тим, адвокат екс-президента Георгій Чівіашвілі, заявив, що Саакашвілі може відмовитися від екстрадиції в Україну, через те, що має намір вести політичну боротьбу в Грузії.

“Швидше за все, він відмовиться від екстрадиції. Його позиція така, що він прибув на батьківщину і збирається вести політичну боротьбу”, – сказав адвокат.