fbpx

Гумові танки на Запоріжжі встановив спецпідрозділ армії РФ – Єрін

Головна Сторінка » Гумові танки на Запоріжжі встановив спецпідрозділ армії РФ – Єрін

У російській армії є спеціальні підрозділи, які займаються заходами введення в оману.

Ці підрозділи й прибули на Запорізький напрямок для встановлення надувних танків. Про це розповів керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін в телемарафоні “Єдині новини” 27 січня, передає Gazeta.ua.

“Ці підрозділи, які прибули на цей напрямок, (ми про них. Gazeta.ua) знали завчасно. Відстежуємо їхні дії, тому в принципі для нас це не стало несподіванкою, ми були готові до цього. Просто що наразі вони найбільш активно розгорнули свою діяльність”, сказав Єрін.

Про використання окупантами на Запорізькому напрямку гумових танків стало відомо 26 січня. Несправжні танки РФ здуваються і не виконують своє головне завдання, заявив напередодні Генштаб Збройних сил України у .

“Російська армія “здулась” на Запорізькому напрямку. У той час, коли наші партнери погоджують поставки танків в Україну, окупаційна армія також нарощує присутність “танкових підрозділів”… Але, мабуть, вільне повітря козацького краю не підходить для “гумових” виробів окупантів”, йшлося у повідомленні.

Доповнюється…

Generated by Feedzy