fbpx

Хоче бути вдома ‒ колишній президент США відмовився від лікування

Головна Сторінка » Хоче бути вдома ‒ колишній президент США відмовився від лікування

Після низки госпіталізацій 39-й президент США 98-річний Джиммі Картер відмовився від подальшого лікування.

Він переїхав до домашнього хоспісу в місті Плейнс у штаті Джорджія, де буде отримувати хоспісну допомогу. Про це повідомляє Associated Press.

Видання оприлюднило заяву Центру Картера, де зазначається, що колишній президент “вирішив провести час, що залишився, вдома зі своєю сім’єю і отримати хоспісну допомогу замість додаткового медичного втручання”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден пройшов ретельне медичне обстеження ‒ опублікували висновок лікарів

Оточення Картера також зазначає, що 39-й президент має повну підтримку своєї медичної команди і сім’ї, яка “просить про конфіденційність в цей час і вдячна за турботу, виявлену його численними шанувальниками”.

Джиммі Картер був президентом США у 19771981 роках. На виборах 1976 року він переміг тодішнього президента Джеральда Форда.

Чи не найгучнішим досягненням Картера на посту вважають Кемп-Девідські угоди ‒ програму мирного врегулювання на Близькому Сході, підписану у 1978 році.

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив, що має намір балотуватися на другий термін 2024 року. Водночас ще не прийняв “твердого рішення”. Про це Байден сказав 8 лютого.

Колишня представниця США при ООН 51-річна Ніккі Хейлі офіційно оголосила про на участь у виборах президента у 2024 році. Вона стала першою конкуренткою Дональду Трампу, який пробує йти в президенство вдруге.

Generated by Feedzy