fbpx

Хто у Міноборони займатиметься закупівлями: нардеп анонсував нове призначення

Хто у Міноборони займатиметься закупівлями: нардеп анонсував нове призначення

У Міністерстві оборони України очікують нові призначення. Зокрема, заступника міністра може стати Арсен Жумаділов.

Він відповідатиме за проведення закупівель. Про це у Telegram повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

“Він зараз очолює державну агенцію “Медичні закупівлі України” і відповідає за всі закупівлі у медицині. Навчався у Могилянці, Лондонській школі економіці та Університеті Шевченка”, зазначив Гончаренко.

Відомо, що Арсену Жумаділову 37 років. Він кримськотатарський громадський та політичний діяч. У 2015-2017 роках був головою Біляївської районної державної адміністрації Одеської області. У 2014-2015 роках керував Відділом забезпечення діяльності Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу.

Старший викладач кафедри політології Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Національну агенцію “Медичні закупівлі України” очолює з квітня 2019 року.

Першим заступником міністра оборони України стане Герой України, генерал-лейтенант Олександр Павлюк. На посади заступників також подано кандидатури засновника фонду “Повернись живим” Віталія Дейнеги та колишнього посла України в Канаді й екснардепа Андрія Шевченка.

Минулого місяця розгорівся скандал із закупівлями продуктів для військовослужбовців удвічі утричі дорожче, ніж у роздрібних магазинах Києва.

Generated by Feedzy