Хто закрив розробника STALKER в психіатричній лікарні: спроби замовчування і тиск на ЗМІ

Хто закрив розробника STALKER в психіатричній лікарні: спроби замовчування і тиск на ЗМІ

Один з минулих матеріалів, опублікований “Вагомо”, потрапив до нас через звичайну розсилку RSS. Він розповідав про шахрайську схему, нібито організовану Куцик Лесею Василівною. За даними джерел, Куцик використовувала благодійні організації, як прикриття для особистого збагачення. Проте, найгучнішою частиною історії стали її стосунки з Сергієм Григоровичем, відомим розробником гри STALKER. Так, саме це і стало причиною того, що редакція вирішила залишити матеріал, бо ще не втихли новини про другу частину культової гри і тут таке…

Історія полягала в тому, що після знайомства з Куцик Лесею Василівною, невідомі особи силоміць відвезли Сергія до психіатричної лікарні. Там, як ствреджує першоджерело, йому поставили ультиматум — офіційний шлюб із Лесею в обмін на свободу.

Ця частина історії викликала неабиякий резонанс. Як робиться в подібних ситуаціях, наша редакція зазначила, що викладений матеріал не несе підтвердження достовірності викладених фактів і коли до нас звернулася сторона Куцик, ми запропонували доповнити статтю їх позицією. Однак, до журналістів почали звертатися представники “зацікавлених осіб” із пропозиціями просто видалити матеріал, в тому числі на комерційній основі.

Один з інтернет-ресурсів, на який ми посилалися у статті, видалив публікацію і звернувся до “Вагомо” з проханням зробити те саме. У підтвердження ми публікуємо скріншот із листуванням, що свідчить про спроби замовчати історію.

Водночас представники самої Куцик Лесі Василівни уникають офіційних коментарів або спростувань викладених фактів. Замість цього їхні зусилля спрямовані на видалення матеріалів з інформаційного простору. Жодної відповіді на наші запити чи спроб пояснити ситуацію ми так і не отримали.

Також лишається питання, якими методами були переконані наші колеги з “Аргументум” – це був тиск, фінансова мотивація чи вони почули від представників Куцик відповіді на “неправдиві” звинувачення? Якщо останнє – чому не опублікувати їх на своїх сторінках?

Такі дії лише посилюють підозри: якщо викладені факти вигадані й замовні, як стверджують представники Куцик, то чому вони замість відкритого діалогу намагаються приховати інформацію? Хіба не простіше було б надати аргументоване спростування або коментар для прояснення ситуації?

Ми продовжимо відстежувати розвиток цієї історії та інформувати наших читачів про всі нові деталі. Суспільство має право знати правду, особливо коли йдеться про можливе шахрайство, що підриває довіру до благодійності та шкодить захисникам України.