ІДІЛ висміяв Путіна та розповів подробиці теракту у “Крокусі”

ІДІЛ висміяв Путіна та розповів подробиці теракту у “Крокусі”

Терористична організація “Ісламська держава” висміяла владу Росії через те, що Москва звинувачує Київ в організації теракту у підмосковному “Крокус Сіті Холі” 22 березня.

Терористи також заявили, що своїми звинуваченнями у бік Заходу та України Путін намагається прикрити провал російських спецслужб. Про це пише газета “Ан-Наба”, яка видається від імені ІДІЛ.

“Після гучної поразки Росія не знайшла іншого вибору, окрім як направити “звинувачення у змові” проти своїх супротивників у “західному таборі”, щоб ухилитися від визнання свого великого провалу перед муджахідами”, – цитує повідомлення східознавець Руслан Сулейманов.

Терористи вкотре наголосили на тому, що стрілянина у “Крокусі” – справа їх рук та розповіли подробиці теракту.

У публікації йдеться про те, що троє озброєних чоловіків мали розстрілювати людей, а четвертий – підпалювати будівлю. За планом терористи мали відкрити вогонь по силовиках, коли ті підуть на штурм концертного залу, однак частина зброї терористів вийшла з ладу, а штурм ніяк не розпочинався, тому бойовики залишили місце атаки.

“Росія дуже зацікавлена в тому, щоб допитувати полонених таким чином, щоб це служило політичним конфліктам з її противниками і прикривало втрати, завдані їй муджахидами”, – написали представники ІДІЛ.

Як повідомлялось, за день до того, як посольство США в Москві оголосило публічне попередження про можливий напад екстремістів на російський концертний майданчик, місцеве відділення ЦРУ передало російським чиновникам приватне попередження, в якому містилася щонайменше одна додаткова деталь – у змові бере участь відгалуження “Ісламської держави”, відоме як ІДІЛ-Х.

22 березня у місті Красногорську Московської області РФ у концертному залі “Крокус Сіті Холл” перед концертом гурту “Пікнік” сталася стрілянина. У партер увірвалися бойовики у камуфляжі та відкрили стрілянину з автоматичної зброї. Після чого влаштували в залі пожежу Загинули 143 особи.

Відповідальність за теракт у концертній залі “Крокус” взяло угруповання “Ісламська держава” (ІДІЛ). Попри це російська влада звинувачує в організації теракту Київ та його західних союзників.