Карамельний костюм, золоті прикраси й мінімум макіяжу: Зеленська дала велике інтерв’ю африканським журналістам

Головна Сторінка » Карамельний костюм, золоті прикраси й мінімум макіяжу: Зеленська дала велике інтерв’ю африканським журналістам

Перша леді Олена Зеленська зустрілась з журналістами африканських ЗМІ у Києві. На зустрічі вони поспілкувалися про викрадення Росією українських дітей, хронічний стрес і будівництво укриттів.

Фото дружина президента виклала в Telegram.

“Дуже важливо, що представники медіа з Анголи, Ботсвани, Тунісу, Республіки Гвінея, Кенії, Марокко, Нігерії, Сенегалу, Південно-Африканської Республіки, Замбії приїхали до Києва, побачили Україну й українців, почули сирени повітряної тривоги, занурилися в повсякденне життя країни, яка бореться за виживання. Інколи найкращий шлях до порозуміння – побачити все на власні очі, відчути”, – написала Зеленська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Звикли перемагати” – Залужний показав селфі з дружиною

Додала, що головне завдання під час війни та після перемоги – долати наслідки колоніалізму.

“Насамперед наслідки в галузі культури – відстоювати ідентичність, свій унікальний спадок доводиться ще довгі роки після здобуття фактичної незалежності. Думаю, всі ми сподіваємося, що війна залишиться тільки епізодом нашого життя. Чужа агресія не зробить нас жорстокими, бо ми тримаємося за людські цінності. Ми зможемо все пережити й розвиватися, якщо збережемо це в собі”, – підсумувала перша леді.

На заході Олена була одягнена в штанний костюм карамельного кольору. Образ доповнила сорочкою в тон, лаконічними прикрасами й мінімальним макіяжем.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Раніше Зеленська взяла участь у нараді, на якій обговорювали реформу шкільного харчування. Вона азначила, що варто не просто змінити шкільне меню, а ростити здорове покоління і суспільство. На заході дружина президента з’явилась у чорному діловому костюмі, білій сорочці і туфлях. Образ доповнила стриманою зачіскою, ніжним макіяжем, золотими сережками й брошкою у формі журавля, виконаного у стилі орігамі.