fbpx

Кароль вперше розповіла, як почалась для неї війна в Україні

Головна Сторінка » Кароль вперше розповіла, як почалась для неї війна в Україні

Українська виконавиця Тіна Кароль вперше розповіла, як і де вона зустріла 24 лютого 2022 року.

Артистка зізналася, що у день повномасштабного вторгнення Росії на територію України вона вирушила до монастиря, куди у мирні часи заходила, аби “заспокоїти думки і душу”. Про це вона розповіла в інтерв’ю VOGUE.

“Іноді я відвідую монастир, щоб помолитися і заспокоїти свої думки і душу, що я і зробила 24 лютого. Це місце тиші та спокою, але тієї ночі монахині порушили обітницю мовчання, плакали та телефонували своїм рідним”, згадує співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пухнаста і без фотошопу”: Кароль показала фото топлес й розсекретила свою вагу

За її словами, це було жахливо.

“Серце обливалося кров’ю, тому що весь монастир був наповнений криком і молитвами за спасіння душ”, розповіла Тіна.

Також Кароль поділилася, як змінилося її життя за рік повномасштабної війни.

“Втративши чоловіка, життя перетворилося на маніфест сильної жінки. А після того, як миттєво почалася війна, я раптом стала не зіркою, а біженцем, перетворивши свій маніфест на культурну дипломатію”, сказала вона.

Водночас Кароль заявила, що вірить у своє мистецтво, що воно може когось надихнути.

“Більше розповісти про Україну як про гідну та захоплюючу країну. Це частина спільної боротьби за перемогу. М’яка сила мій бойовий фронт”, зазначила Кароль.

Українська співачка Тіна Кароль різко вилаялася в прямому ефірі. Відео з незвичною для виконавиці лексикою швидко поширилося і отримало безліч схвальних коментарів від українців.

Причиною матюків Кароль стали користувачі з Росії. Надсилали прапори РФ в коментарях до ефіру співачки. Жінка в той момент показувала реабілітацію пораненого солдата ЗСУ. Не витримавши сказала: “Всі, хто пише прапори оці російські, йдіть нах*й”.

Generated by Feedzy