fbpx

Керівник ГУР прокоментував “Вагнергейт” і розповів про плани Кремля на Україну

Головна Сторінка » Керівник ГУР прокоментував “Вагнергейт” і розповів про плани Кремля на Україну

Голова Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що у голови Офісу президента Андрія Єрмака не має повноважень давати накази про призупинення спецоперації щодо “вагнерівців”.

У нього запитали, чи є відповідний письмовий наказ когось із “вищого військово-політичного керівництва” про відстрочку затримання найманців ПВК Вагнера в рамках української спецоперації в ефірі “Право на владу”.

“Я можу вам абсолютно чітко відповісти на це запитання. Всі документи, причому я скажу так дуже цікаво, всі охочі, взагалі всі, мали можливість передати тимчасовій слідчій комісії, яка цим займалася. ТСК мала відкриту частину і закриту. На закриту частину всі , у тому числі колишній керівник ГУР Бурба давали свої матеріали, свої свідчення та все, що вони хотіли. Які матеріали зараз висвітлюють у пресі, для мене невідомо. Напевно, це питання слід поставити слідчим органам”, заявив Буданов.

Він також прокоментував плани Кремля щодо України.

Нинішня тактика Росії дестабілізувати Україну зсередини політично, економічно. Серед засобів дестабілізації антивакцинаторський рух, міграційна криза, економічна та енергетична нестабільність.

“І на тлі цього – масштабні маневрування російської армії з накопиченням на певному віддаленні від державного кордону. Це накопичення триватиме і вийде на пік приблизно наприкінці січня”, – зазначив Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Єрмак учасник злочину? Дякую за зізнання” – журналіст Бутусов піймав Арахамію на слові

Телеведуча Яніна Соколова заявила, що має флешку з документами, які “свідчать про те, хто з найвищих ешелонів влади брав участь в операції “Вагнергейт”.