fbpx

Кличко розповів про те, чи піде на вибори президента і ВР

Кличко розповів про те, чи піде на вибори президента і ВР

Мер столиці Віталій Кличко поки не збирається балотуватися в президенти України. Однак він планує вести свою партію УДАР на наступні парламентські вибори.

Про це міський голова розповів в інтерв’ю .

“По-перше, щодо президентських виборів – це все розмови. По-друге, я ніде не озвучував таких намірів. А ЗМІ, ставлячи такі питання, автоматично вселяють нервозність тим людям, які стежать і аналізують, хто б міг потенційно брати участь в наступних президентських виборах. У мене сьогодні величезна кількість завдань в місті”, – розповів Кличко.

Мер Києва зазначив, що його партія УДАР планує брати участь у наступних чергових парламентських виборах, які мають відбутися в 2023 році.

“Я впевнений, що наша політична сила – партія УДАР – братиме участь у наступних парламентських виборах”, – зазначив Кличко.

Водночас на Банковій допускають варіант проведення парламентських виборів після президентських, тобто восени 2024-го. Так, президентські вибори можуть пройти перед парламентськими. На запитання чи піде у такому випадку Кличко спочатку на президентські вибори навесні він відповів:

“Є гарна приказка: хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани. Поживімо – побачимо. Щось комусь обіцяти, розповідати про свої плани не має сенсу…якщо потрібно буде – я не виключаю. Але, знову ж таки, на сьогодні таких планів у мене поки немає. І я їх ніколи не озвучував”, – додав Кличко.