Книжковий Арсенал оприлюднив програму: чого чекати цього року

Головна Сторінка » Книжковий Арсенал оприлюднив програму: чого чекати цього року

ХIІ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” оприлюднив програму та розпочав продаж квитків.

До програми увійшли близько 160 подій. Вони пройдуть у будівлі Старого Арсеналу в Києві з 30 травня по 2 червня, повідомляє управління фестивалю.

Фокус-тема “Життя на межі”, її кураторами стали Тетяна Огаркова та Володимир Єрмоленко.Книжковий Арсенал відкриє розмова “Межа всередині нас” за участі військового та есеїста Павла Казаріна, письменника Олександра Михеда, Нобелівської лавреатки Олександри Матвійчук, правозахисниці Лариси Денисенко, письменниці Олени Стяжкіної та військовослужбовця і філософа Олександра Комарова.

Будуть літературна і професійна програми, програма для дітей та підлітків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Книжковий Арсенал повертається: найтоповіші події

Професійна програма буде мати підсилену міжнародну складову. Започаткують The Book Arsenal Fellowship Program к межах якої Книжковий Арсенал відвідують іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені в українському книговиданні.

Харківський фестиваль-гість “П’ятий Харків” у співпраці з Харківським літературним музеєм представлять програму “Міста на межі”.

“Чим можна пояснити сплеск культурного життя Харкова з харківської та київської перспективи? Чому культура не відпадає “за принципом залишковості”, а стає чи не осердям дискусій у суспільній сфері? Чому тепер у нашому житті ще більше розмов про історію, і якщо воно вже так, то яким є точніший погляд на міста та країну як втілення порубіжності? Отже, міста, отже, межа. А ще війна та культура. І ми посеред цього. Часто без точних слів, проте з потребою говорити. І хай Місто нам допоможе”, – сказав куратор програми Євгеній Стасіневич.

Український ПЕН теж представить свою програму.

Найбільше подій буде на Програмі видавців.

Також представлять 10 виставок, зокрема Naïve Ukrainian Gardens від Сергія Полежаки.

Влаштують чотири книжкові колекції: видань-переможців конкурсу Найкращий книжковий дизайн, українських візуальних видань Talking Pictures, Showcasing over 100 Award Winning German Photobooks та “Книжки з Франції 2024: книжки для дітей та підлітків, комікси та графічні романи”.

Літературний фестиваль Книжковий Арсенал пройде у Києві з 30 травня по 2 червня 2024 року.

Це двадцятий такий захід. Він складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку