fbpx

“Кого тільки немає в посередництві” – Данілов про “благання” Москвою сісти за стіл переговорів

“Кого тільки немає в посередництві” – Данілов про “благання” Москвою сісти за стіл переговорів

Росія не може досягти успіху на фронті і вже “благає про переговори”.

Для цього окупанти формуються “цілий пул перемовників”. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та борони Олексій Данілов в інтерв’ю Radio NV.

“Тому на сьогодні благають. Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, щоб вони вступили в переговори. Вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві”, сказав Данілов.

Він запевняє, що Київ не йтиме на поступки Москви у цьому питанні, якщо Кремль не виконає вимоги президента Володимира Зеленського.

Данілов назвав чотири вимоги, виконання яких необхідне для можливого початку переговорів з Росією.

“Звільнити всі наші території, які на сьогодні тимчасово окуповані. Відповідальність через трибунал тих людей, які все це затіяли, які вбивають дітей, літніх людей, жінок, які до військової справи не мають ніякого відношення. Гарантії безпеки нашої країни – обов’язково. І відповідальність – це четвертий фактор”, додав Данілов.

Росія не бачить перспектив щодо мирних переговорів із Україною. Причиною цього у Кремлі назвали українські закони, які нібито забороняють вести діалог із країною-агресоркою, заявив 11 січня прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков.

Заяви російської сторони про нібито готовність до переговорів з Україною є повною нісенітницею. Україна та її партнери на це не поведуться, заявив голова МЗС Дмитро Кулеба.

Президент Володимир Зеленський заявив, що йому не цікаві переговори з російським диктатором зараз. Додавши, що після повномасштабного вторгнення Путін для нього ніхто.

Generated by Feedzy