Коломойському зменшили суму застави

Головна Сторінка » Коломойському зменшили суму застави

Суму застави для бізнесмена Ігоря Коломойського зменшили до близько 3 млрд грн. Раніше сума застави складала майже 3,9 млрд грн.

Таке рішення 16 листопада ухвалила колегія суддів Київського апеляційного суду, розповів адвокат Олександр Лисак. Про це повідомляє УНІАН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд знову відмовився випустити Коломойського з-під варти

“Суд частково задовольнив нашу апеляційну скаргу. Суд зменшив заставу на 891 мільйон гривень”, – сказав Лисак.

На його думку, таким рішенням суд врахував практику Європейського суду з прав людини, що в разі не внесення застави, її розмір можна вважати непомірним і суд має його зменшувати.

Він наголосив, що запобіжний захід – це не вирок. А з урахуванням того, що Коломойський перебуває під вартою третій місяць, можливі ризики, через які обрано запобіжний захід, зменшуються.

Київський апеляційний суд 16 листопада залишив Ігоря Коломойського під вартою, частково змінивши запобіжний захід. Він залишиться під вартою до 2 грудня, а не до 2 січня. Коломойський та його адвокати просили змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

У вересні Національне антикорупційну бюро оголосило підозру Коломойському у заволодінні 9,2 млрд грн ПриватБанку. За даними слідства, у січні-березні 2015 року кінцевий бенефіціар банку розробив план заволодіння коштами. Щоб у подальшому профінансувати підконтрольну офшорну компанію і збільшити власну частки у статутному капіталі банку. Крім Коломойського, підозри у справі оголосили ще п’ятьом особам.