Колишня Остапчука вперше назвала причину розлучення з шоуменом

Головна Сторінка » Колишня Остапчука вперше назвала причину розлучення з шоуменом

Колишня дружина Володимира Остапчука – Христина Горняк – зізналась, що на момент розлучення з шоуменом у неї ще були почуття до нього.

У програмі “Балючі теми” жінка пояснила, що причиною їхнього розриву стала “певна ситуація”.

“Я за себе можу говорити, я не можу говорити за свого колишнього чоловіка, тому що є моменти, наприклад, коли в річницю шлюбу, мій колишній чоловік виставляє річницю нових стосунків… Тобто я не знаю, може, в когось любов і пройшла. Я можу тільки про себе говорити, про свої причини і думки на момент розлучення. Але це не тому, що пройшла любов із мого боку”, – сказала Горняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік Юлії Саніної засвітився на концерті за кордоном

Додала, що після розлучення декілька місяців ходила до психолога.

“Було так навіть трішки сумно. Сумно стало від того, що я в принципі така людина: якщо я обрала, то я вже йду до кінця… Але ще раз нагадую, що я людина, яка свої принципи не змінює, свої якісь базові потреби, і є табу, які я взагалі не сприймаю, наприклад, в стосунках у родині, і я не буду їх терпіти”, – прокоментувала Христина.

Раніше Горняк зачепила тему ремонту в спільному будинку з шоуменом. Чоловік зараз облаштовує оселю з новою коханою – Катериною Полтавською. У своєму Instagram Христина зазначила, що на цей будинок записали ФОП, який відкрила Полтавська.