fbpx

В російській армії назріває внутрішній “переворот”

В російській армії назріває внутрішній “переворот”

За даними дослідження американського Інституту вивчення війни, командири російської армії критикують своє керівництво і намагаються змістити вищих військових чиновників.

Опозиційна “фракція” у міністерстві оборони Росії висловлюється щодо недоліків у роботі керівництва і приводить в приклад невиконання обіцянок щодо виділення плавзасобів для захисту островів у дельті Дніпра, що призвело до реквізиції цивільних катерів колаборантом Володимиром Сальдо, якого Кремль призначив “головою” окупаційної адміністрації Херсонської області.

Критика почалася після звільнення заступника міністра оборони Росії Михайла Мізінцева. Командувач Повітряно-десантних військ РФ Михайло Теплинський, пов’язаний з приватною військовою компанією “Вагнер”, може використовувати своє нове призначення для звільнення чиновників міноборони Росії, які не здатні належним чином постачати війська.

У квітні Путін підписав указ про додаткові кадрові зміни у військовому командуванні, оскільки поразки армії РФ на фронті в Україні негативно впливають на нього.

Generated by Feedzy