Комітет Верховної Ради підтримав кандидатуру Монастирського для призначення головою МВС

Комітет Верховної Ради підтримав кандидатуру Монастирського для призначення головою МВС
Комітетом Верховної Ради з  питань правоохоронної діяльності ухвалено рішення з приводу призначення новим головою Міністерства внутрішніх справ Дениса Монастирського.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію засідання комітету. За результатами голосування кандидатуру Маонстирського підтримало 18 народних депутатів, один утримався.
Комітет рекомендує ВР призначити Монастирського новим главою МВС.
 Відзначимо, Монастирський приєднався до команди президента Володимира Зеленського ще в період президентської кампанії.
 Майбутнього главу МВС вважають близьким до попереднього шефу цього відомства Арсену Авакова. Цей зв'язок могла б стати зайвим підтвердженням того, що в Офісі президента обрали мирний шлях транзиту влади. Сам же Монастирський цю прив'язку заперечує і заявляє, що до обрання в Раду бачився з колишнім міністром всього лише кілька разів.
Раніше в інтерв'ю РБК-Україна голова правоохоронного комітету допускав, що одним із приводів для відставки Авакова може стати розвал справи вбитого журналіста Павла Шеремета.
Верховна Рада сьогодні проголосує за призначення нового міністра внутрішніх справ України. Це питання буде першим на порядку денному завтрашнього пленарного засідання.