fbpx

Компанії дружини Медведчука фінансували Росгвардію та МВС РФ – СБУ

Компанії дружини Медведчука фінансували Росгвардію та МВС РФ – СБУ

Компанії дружини підозрюваного у державній зраді екснардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко переводили мільйонні суми на рахунки Росгвардії та МВС Росії в окупованому Криму.

Йдеться про мережу київських компаній і підприємства у Ялті, кінцевим бенефіціаром яких є Марченко. Про це повідомила Служба безпеки України 7 лютого.

“Для реалізації схеми Оксана Марченко зареєструвала у Ялті товариство зі статутним капіталом у понад 1 мільярд російських рублів. Для його створення задіяла активи трьох підконтрольних інвестиційних компаній, які розташовані у Києві. Потім “кримська” фірма підписала відповідні “охоронні” угоди зі структурами Росгвардії та МВС”, йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що ці компанії платили росіянам нібито за “охорону нерухомості Медведчука” на території півострова. Загальна сума здійснених платежів на користь РФ становить понад 50 млн грн.

“Крім цього, бізнес-структура Марченко регулярно поповнювала російський бюджет у вигляді сплати “податків і зборів”, йдеться в повідомленні.

У СБУ зазначили, що після початку повномасштабного вторгнення РФ компанія Марченко продовжила фінансувати бюджет росіян.

СБУ провела 11 обшуків на об’єктах Марченко. Виявила документи, комп’ютери, флешки та мобільні телефони із доказами оборудок. Також печатки та банківські картки, які використовували у незаконній діяльності.

Дружині екснардепа заочно повідомили про підозру. Їй загрожує до восьми років ув’язнення з конфіскацією майна.

Доповнюється…

Generated by Feedzy