fbpx

Конкурентами Разумкова на виборах будуть Смешко та Гройсман

Конкурентами Разумкова на виборах будуть Смешко та Гройсман

Таку думку висловив перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко.

Політик вважає, що на майбутніх парламентських виборах Разумков зможе конкурувати з партіями “Українська стратегія Гройсмана” та “Сила і честь” Володимир Гройсман та Ігор Смешко

“Соціологія каже, що поки що вони – у другій лізі. І тому, найімовірніше, вони конкуруватимуть один з одним. Поки що потенційний електорат – Разумкова та Смешка дуже близький. Кожен із них публічно заявляв, що він консерватор. І це може привести до того, що вони об’єднаються, і на таке об’єднання теж буде цікаво подивитися”, – сказав Корнієнко.

Він вважає, що “Слуга народу” є представником вищого дивізіону політичної сцени, тому партія Разумкова не може бути конкурентом слуг.

Ще одним конкурентом Разумкова для заступника голови ВР вбачається партія “Наші” Євгена Мураєва.

“Чи зможуть вони потрапити до парламенту? Це залежить від багатьох чинників. Насамперед від того, коли і за якою системою відбудуться вибори. Поки що вони плануються у 2023 році за системою відкритих списків із регіональною прив’язкою. Ця система також складна тим, що потрібно мати щонайменше 130 ходових кандидатів – по п’ять кандидатів на округ (26 округів). Де взяти партії 130 кандидатів? “Слузі” з цим простіше. У нас є мінімум – вибір із нардепів, із місцевих голів облрад, голів громад. У кожній області ми точно десяток добрих кандидатів знайдемо!” – зазначив Корнієнко.