Контрнаступ України сильно вплинув на російські війська – ISW

Головна Сторінка » Контрнаступ України сильно вплинув на російські війська – ISW

Звільнення Кліщіївки та Андріївки біля Бахмута українськими військами могло спричинити серйозну деградацію російських підрозділів, що утримувати ці населені пункти.

Просування українців у Запорізькій області впливає саме так, передає Інститут вивчення війни (ISW)

У Запорізькій області російські підрозділи утримували позиції без ротації підрозділів оперативного рівня і могли зазнати додаткових втрат.

Підрозділи 71-го, 70-го та 291-го мотострілецьких полків російської 42-ї мотострілецької дивізії намагались стримати контрнаступ.

У серпні українські війська проривали першу лінію оборони Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнення Кліщіївки показали на відео

Звіти та кадри РФ свідчать про те, що багато з цих підрозділів 42-ї мотострілецької дивізії відійшли і тепер в основному ведуть обстріли.

Повідомлень про участь цих військових у бойових діях на заході Запорізької області немає. Це свідчить, під час перших етапів українського контрнаступу вони зазнали втрат, які зробили їх неефективними у бою.

Підрозділи 70-го мотострілецького полку під час прориву України відійшли у тил і повернулися на передові позиції на початку вересня.

Можливо, російське командування дало підрозділу час на оновлення. Це була одна з небагатьох ротацій підрозділів на цьому секторі фронту.

Контрнаступальні операції України могли сильно зачепити підрозділи 22-ї та 45-ї окремих бригад спецназу РФ.

17 вересня населений пункт Кліщіївка остаточно звільнили від російських загарбників силами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Бійці бригади “Лють” разом із побратимами з Сил оборони повернули український стяг над звільненою Кліщіївкою. Про це повідомили у Facebook.

Водночас противник постійно намагається завдати максимальної шкоди нашим воїнам та працює зі всіх можливих засобів вогневого ураження.