fbpx

Контрнаступів ЗСУ буде стільки, скільки вирішить Україна, а не президент Чехії – генштаб Польщі

Головна Сторінка » Контрнаступів ЗСУ буде стільки, скільки вирішить Україна, а не президент Чехії – генштаб Польщі

Питання про кількість контрнаступів української армії можна адресувати лише військово-політичному керівництву України.

Саме воно самостійно визначає кількість операцій, необхідних для деокупації своїх територій. Про це заявив начальник генштабу збройних сил Польщі Раймунд Анджейчак, пише PAP.

“Це питання до генерала (Валерія. Gazeta.ua) Залужного або президента (Володимира. Gazeta.ua) Зеленського, скільки контрнаступів вони планують”, сказав Анджейчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відреагують союзники на можливий неуспіх контрнаступу ЗСУ: відповідь Буданова

Він наголосив, що мета України у війні з РФ не боротьба, а перемога. Тому питання до НАТО, ЄС та всієї західної цивілізації чи достатньо вони надіслали допомоги, щоб українці могли не лише продовжувати воювати, але й перемагати, наголосив військовий.

За його словами, Польща надсилає Україні велику кількість техніки, боєприпасів і бойових засобів. І хоче бути прикладом у цьому для інших країн.

У березні президент Чехії Петр Павел заявив, що Україна матиме лише одну спробу провести великий контрнаступ. На його думку, у разі невдачі наступальної операції Києву буде вкрай важко зберегти значний рівень допомоги союзників.

Президент Чеської Республіки сказав про це більше як військовий, ніж політик, прокоментував слова Павела міністр оборони Олексій Резніков.

Одним контрнаступом ЗСУ Україна може не обійтися. Якщо не вдасться звільнити усі окуповані території, військові готуватимуться до наступної операції, сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Generated by Feedzy