Кримінальний авторитет вийшов під заставу – що відомо про суддю, який її призначив

Кримінальний авторитет вийшов під заставу – що відомо про суддю, який її призначив

Кримінальний авторитет Віктор Журавель вийшов під заставу.

Його судили за напад на поліцейських, пише “РБК-Україна” з посиланням на представника прокуратури.

Минулого тижня суд у Броварах Київської області обрав Журавлю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Прокуратура наполягала на триманні під вартою на час слідства без права внести заставу.

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Олександр Скрипка після шести годин засідання призначив йому два місяці під вартою – до 8 липня. Розмір застави склав 242 тис. грн.

Журналіста Віталій Губін пише, що за Журавля гроші справді внесли. Але у суді ще чекають підтвердження транзакції.

Апеляційну скаргу будуть розглядати сьогодні.

“Слідство.інфо” раніше писало, що суддя Скрипка не вказав житло поблизу місця роботи у декларації. При цьому він задекларував відразу два житлових будинки у селі Рогозів Київської області, які записані на його батька й матір. Також родина судді володіє земельними ділянками загальною площею близько 17 гектарів та зерносховищем на майже 400 кв.м. Його дружина Тетяна Скрипка працює у виконкомі Бориспільської міської ради та є старостою Рогозівської громади.

Минулого року Скрипка виніс одразу три рішення на користь компанії “Будіндустрія-Сервіс ЛТД”. За даними розслідувачів, вона афільована з бізнесменом Ігорем Наумцем. На початку квітня минулого року він також не дав накласти арешт на майно “Будіндустрія-Сервіс ЛТД”.

Стрілянина у Броварах сталася 29 травня 2020 року. Її причиною стала ситуація з розподілом міжміських маршрутів, які затверджує Київська обладміністрація. Нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у Бровари на міжміський маршрут, що вже існує, зайшла нова компанія.