fbpx

Кухня дизайн: від ідеї до втілення

Головна Сторінка » Кухня дизайн: від ідеї до втілення

Дизайн кухні – вкрай важливий момент, якому потрібно приділити увагу при ремонтно-будівельних роботах в домі. Останнім часом кухні перестали виконувати роль місця, призначеного виключно для приготування їжі. Кожна сучасна людина звикла до того, що це саме та кімната, де сидять з горнятком кави, читають улюблену книгу, розмовляють з кращим другом, подругою. Враховуючи це, атмосфера має бути відповідною і далі ми спробуємо розібратися, як досягти омріяного затишку.

Продумайте габарити меблів та їх розташування

Кухонні меблі в ідеалі не тільки гарні, а й практичні. Отож, при плануванні кухні варто вибирати меблі, які надають безперешкодний доступ до посуду, приладдя, вимикачів, розеток. Для того, щоб процес готування був максимально комфортним, необхідно аби ключові елементи, такі як мийка, робочий стіл, плита та холодильник були розставлені по своїм місцям.
Якщо вашим вибором стала модульна кухня, то краще, щоб висота розміщення верхніх полиць та ящиків була зручною для кожного члена сім’ї, особливо для того, хто має низький зріст.

Підлогове покриття однозначно практичне

В першу чергу, від якості підлоги та правильного вибору матеріалу залежить те, наскільки безпечною вона буде. Мається на увазі, що покриття не має бути слизьким, бо доволі часто на підлогу розливається вода, а в парі зі слизькою поверхнею це може спричинити травмування. Важливим питанням є зносостійкість, тому що прибирання будуть доволі частими, а для видалення масного бруду потрібно застосовувати агресивну побутову хімію.
Задля того, щоб досягти гармонії, потрібно орієнтуватися на розмір приміщення: якщо воно невелике, то підлогу стелити варто світлу, що візуально додасть простору.

Не бійтесь експериментів з матеріалами

Навіть якщо ви розглядаєте бюджетні кухні, то все одно матеріали обирайте якісні, стійкі до температурних та механічних впливів. Щоб не сумніватись в якості, краще всього купити кухню в Україні у перевірених виробників. Лише це може виступити гарантією того, що меблі слугуватимуть довго та безпроблемно. Комбінувати можна кілька видів матеріалів. Такі поєднання виглядають стильно та можуть розбавити звичайну атмосферу, додавши їй цікавий акцент.

Світло важливий момент

Вкрай важливо, щоб світла на кухні було достатньо, оскільки від цього залежить сприйняття всього приміщення і безпека. Якщо в вікна кухні потрапляє недостатня кількість денного світла, то варто розмістити світильники над обіднім столом. Робоча поверхня однозначно потребує додаткового освітлення, для чого найкраще використати точкові світильники.

Generated by Feedzy