Кулеба і Єрмак готують візит Зеленського в США

Кулеба і Єрмак готують візит Зеленського в США

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували майбутній візит лідера української держави в США. Про це повідомляє міністр відомства на своїй сторінці в Facebook.

За словами чиновника, на цю мить відомство спільно з Офісом Президента займається підготовкою відповідної поїздки президента України. На цей час він і глава Офісу президента знаходяться у Вашингтоні.

«Сьогодні ми з Андрієм Єрмаком в Вашингтоні для підготовки першого офіційного візиту президента України Володимир Зеленський провів в Вашингтон на запрошення президента США Джозефа Байдена, який відбудеться вже 30 серпня», – написав глава МЗС України.

Також він вказав, що перша зустріч української делегації в рамках візиту Зеленського запланована на 8 ранку.

В ході поїздки президент, крім Байдена, також поговорить з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном, держсекретарем Ентоні Блінкеном, а також з різними американськими сенаторами.

Нагадаємо, що раніше візит президента України до Вашингтона планували ще на липень, однак тоді плани довелося перенести.

Раніше США запропонували Україні провести зустріч президентів до 24 серпня, але, нібито, така пропозиція не влаштувала українську сторону.