fbpx

Кулеба пояснив, від чого залежить рішення по F-16 для України

Головна Сторінка » Кулеба пояснив, від чого залежить рішення по F-16 для України

Україна обов’язково отримає від Заходу американські винищувачі F-16.

Це питання залежить від результатів контрнаступу Збройних сил України та рішення Сполучених Штатів Америки, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі одного з українських телеканалів, передає Gazeta.ua.

“F-16 будуть. Це питання часу. Я думаю, що це буде залежати від рішення США і результатів контрнаступу”, зазначив він.

Зараз політики роблять усе можливе, щоб рішення по літаках покоління 4+ було прийнято якомога швидше.

“Зараз існує три пріоритети: артилерійські снаряди, бронетехніка і F-16. Це дуже важливі історії, над якими ми щодня працюємо. Якби у нас F-16 були вже зараз, наш контрнаступ був би набагато швидшим. України вдалося б зберегти набагато більше життів наших солдатів і цивільних, які страждають під ракетними ударами РФ. На жаль, сьогодні я змушений констатувати, рішення про F-16 немає, але ми до нього йдемо”, підсумував міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В МЗС сказали, як вибори у США вплинуть на допомогу Україні

Україна в будь-якому випадку чекатиме постачання новітніх літаків. Адже без повітряного прикриття неможливо досягати успіху як у наступі, так і в обороні, розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, без сучасних літаків буде дуже важко захистити країну.

Американські винищувачі F-16 здатні змінити ситуацію на полі бою. Насамперед потрібне політичне рішення про передачу літаків.

Generated by Feedzy