Субкультура квадроберів, коли діти переодягаються у тварин та імітують їхню поведінку, є можливістю для дітей зняти стрес і перезавантажитись. Отже, не є небезпечною.
Батькам варто підтримувати підлітків у тому, що вони обирають, написала радниця-уповноважена президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук у Facebook.
“Популярний тренд квадроберів це все ж таки про те, як підлітки знаходять свій спосіб бути собою, вільними й справжніми. Вони об’єднуються в спільноти, підтримують один одного, організовують флешмоби та просто по-дитячому бешкетують” написала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українських дітей били в Росії і змушували зректися батьків
Вважає, що варто давати їм можливість бути собою, навіть якщо це виявляється чотирилапою ходою у костюмі з хвостом.
“Якщо фізична активність і реальне спілкування допомагають їм відчувати радість від руху та бути частиною команди то хіба це не те, чого ми хочемо для своїх дітей? Звісно, як і з будь-яким хобі, важливо не забувати про баланс. Квадроберство це спосіб вираження, самопізнання та відчуття спільноти, але також варто пам’ятати про інші аспекти”, йдетьсяу її дописі.
?embed=1
Розповіла, що субкультура виникла в Японії. Кенічі Іто, хлопець, якого через зовнішність в дитинстві ображали однолітки та називали його “мавпою”, вирішив перетворити прізвисько на свою перевагу. Хлопець розробив власну методику пересування на чотирьох кінцівках, експерименти з якою не завжди зустрічали розуміння серед оточення. Але Кенічі пішов далі та навіть вніс власне ім’я у Книгу рекордів Гіннеса: Іто подолав дистанцію в 100 метрів на чотирьох кінцівках за 18,58 секунди.